KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13989176
nr 1398 9176
Erik Abrahamsson, vinterlandskap med hus. Signerad. Olja på pannå, 22x31, yttermått inklusive ram: 37x46:
Utrop:
1.500 kr
Såld:
2.200 kr
måndag 24 maj 2021
kl 18:38:22
1.000 kr
1.100 kr
1.500 kr
1.300 kr
1.400 kr (Budbetjänt)
1.500 kr
1.500 kr (Budbetjänt)
1.800 kr
1.900 kr (Budbetjänt)
2.200 kr